,,Na zelenej lúke,,

Zrealizovaný projekt v Afrike s poďakovaním.

Vďaka našej podpore bude rodina v Juhoafrickej republike do Vianoc bývať vo svojom. Sme hrdí na to, že sme dokázali byť osožní spoločnosti aj na takúto vzdialenosť a pomôcť tak postaviť jednoduchý, zato útulný domček na bývanie od základov, takpovediac "na zelenej lúke".

Veríme, že náš projekt iMISSION, bude nielen pomáhať, ale najmä inšpirovať ďalších ľudí k podobným aktivitám. Ak máte chuť podporiť misie vo svete, k dispozícii je Vám tento náš nadačný fond GLOBAL. Ďakujeme za Vaše príspevky.

V prílohe tejto správy si môžete pozrieť video s poďakovaním obdarovanej rodiny, so simultánnym prekladaním do anglického jazyka, ktorý znie v slovenskom preklade takto:

"Veľmi Vám ďakujeme! Vďaka sponzorom sme boli schopní získať tento dom. Ďakujem sestre Kristíne, že sme boli schopní posunúť tento projekt a byť úspešné. Teraz mám teplo domova ako všetci ostatní. Bývala som v dome, ktorý bol veľmi starý a pretekalo cez strechu. Ďakujem veľmi pekne. A chcela by som poďakovať Bohu, ktorý sa prihovoril sponzorom, vďaka ktorým sme dokázali postaviť tento pekný dom. Ďakujem veľmi pekne. V minulosti som sa cítila ako opustený človek. Ale teraz patrím niekde a som členom komunity."

Ďakujeme za spoluprácu sestre Kristíne v Afrike ako aj Dolores a Leike pri písaní tohto článku.

Súbory k stiahnutiu